Енергоспестяваща лампа Mini Globe ∙ 9W ∙ 432lm ∙ E14 ∙ 2700K
Код заявка: VIV002793
0.50€ 0.98лв.
Технически параметри
| Серия | MINI GLOBE |
| Мощност(W) | 9W |
| Светлинен поток (lm) | 432lm |
| Цветна температура (K) | 2700K (топло-бяла светлина) |
| Напрежение (V) | 230V |
| Цокъл | E14 |
| Размери (mm) | Ø55x102mm |
| Живот на осветителя (h) | 10000h |
| Еквивалент | ~40W ЛНЖ |
| Димиране | не се димира |
| Гаранция | 12 месеца гаранция |
Описание
Енергоспестяваща лампа 9W, E14. Топло бяла светлина - 2700K. Среден живот на лампата 10 000 ч.
Доставка
Стандартна доставка в България чрез SPEEDY (до адрес, до офис или автомат) - от 4 до 6 работни дни . При всяка поръчка на стойност под 89.00 € (174.07 лв.) с ДДС стандартно се начислява доставка на стойност 5.37 € (10.50 лв.) с ДДС. Безплатна стандартна доставка за всички поръчки с минимална стойност над 89.00 € (174.07 лв.) с ДДС.
Виж повече на Доставка
Връщане
Можете да върнете поръчан от Вас продукт в рамките на 14 календарни дни от датата на доставката
Виж повече на Политика за връщане

