Влагозащитена луна MICA ∙ SL120 ∙ никел мат ∙ IP65
Код заявка: VIV002888
4.50€ 8.80лв.
Технически параметри
| Серия | MICA |
| Напрежение (V) | 12V |
| Цокъл | G5.3 |
| Степен на защита | IP65 |
| Форма | кръгла форма |
| Размери (mm) | Ø84x48mm |
| Начин на монтаж | за вграждане |
| Max натоварване | max 35W |
| Цвят на корпуса | никел мат |
| Светлинен източник | без светлинен източник |
| Гаранция | 12 месеца гаранция |
| Материал | алуминий |
| Монтажен отвор | Ø72mm |
Описание
Луна за баня, за вграждане, от алуминий, Ø84, 12V, матиран никел, IP65.
Доставка
Стандартна доставка в България чрез SPEEDY (до адрес, до офис или автомат) - от 4 до 6 работни дни . При всяка поръчка на стойност под 89.00 € (174.07 лв.) с ДДС стандартно се начислява доставка на стойност 5.37 € (10.50 лв.) с ДДС. Безплатна стандартна доставка за всички поръчки с минимална стойност над 89.00 € (174.07 лв.) с ДДС.
Виж повече на Доставка
Връщане
Можете да върнете поръчан от Вас продукт в рамките на 14 календарни дни от датата на доставката
Виж повече на Политика за връщане

