Луминесцентно осветително тяло LINEO ∙ TL 5003 ∙ 28W ∙ 4200K
Технически параметри
| Мощност(W) | 28W |
| Цветна температура (K) | 4200K (неутрална светлина) |
| Напрежение (V) | 230V |
| Цокъл | G5 |
| Степен на защита | IP20 |
| Форма | линейна форма |
| Размери (mm) | 1220x87x34mm |
| Начин на монтаж | външен монтаж |
| Светлинен източник | да |
| Димиране | не се димира |
| Гаранция | 12 месеца гаранция |
Описание
Осветително тяло за мебели в комплект с T5 луминесцентна лампа 28W, 4200K.
Доставка
Стандартна доставка в България чрез SPEEDY (до адрес, до офис или автомат) - от 4 до 6 работни дни . При всяка поръчка на стойност под 89.00 € (174.07 лв.) с ДДС стандартно се начислява доставка на стойност 5.37 € (10.50 лв.) с ДДС. Безплатна стандартна доставка за всички поръчки с минимална стойност над 89.00 € (174.07 лв.) с ДДС.
Виж повече на Доставка
Връщане
Можете да върнете поръчан от Вас продукт в рамките на 14 календарни дни от датата на доставката
Виж повече на Политика за връщане

