LED лента RGB MEGA LED ∙ 60 SMD5050 ∙ 5м
Код заявка: VIV003590
Технически параметри
| Серия | MEGA LED |
| Мощност(W) | 72W |
| Напрежение (V) | 12V |
| Ъгъл на светлинния сноп (°) | 120° |
| Степен на защита | IP20 |
| Размери (mm) | 10x5000mm |
| Живот на осветителя (h) | 25000h |
| Светлинен източник | LED |
| Димиране | димируем |
| Гаранция | 24 месеца гаранция |
| Цвят на светлината | RGB |
| Брой диоди на метър | 60 SMD LED/m |
| Мощност/m | 14.4W/m |
Описание
LED лента, 60 диода/метър, 14.4W/m, RGB, 12VDC, ролка 5 м. Диодните RGB ленти се използват като декоративно допълнение на осветлението в окачени тавани, стъклени рафтове на мебели, фасадни стени и прозорци. С помощта на RGB лентите се създават атрактивни светлинни ефекти чрез използване на RGB контролери с възможност за избор на програми с комбинации от цветове.
Доставка
Стандартна доставка в България чрез SPEEDY (до адрес, до офис или автомат) - от 4 до 6 работни дни . При всяка поръчка на стойност под 89.00 € (174.07 лв.) с ДДС стандартно се начислява доставка на стойност 5.37 € (10.50 лв.) с ДДС. Безплатна стандартна доставка за всички поръчки с минимална стойност над 89.00 € (174.07 лв.) с ДДС.
Виж повече на Доставка
Връщане
Можете да върнете поръчан от Вас продукт в рамките на 14 календарни дни от датата на доставката
Виж повече на Политика за връщане



