LED лента PIXEL LED ∙ 120 SMD3535 ∙ 24VDC ∙ RGB ∙ 5м
Код заявка: VIV004975
Технически параметри
| Серия | RGB PIXEL LED |
| Мощност(W) | 90W |
| Напрежение (V) | 24V |
| Ъгъл на светлинния сноп (°) | 120° |
| Степен на защита | IP20 |
| Размери (mm) | 8x5000mm |
| Живот на осветителя (h) | 25000h |
| Светлинен източник | LED |
| Димиране | димируем |
| Гаранция | 24 месеца гаранция |
| Цвят на светлината | RGB |
| Брой диоди на метър | 120 SMD LED/m |
| Мощност/m | 18W/m |
Описание
Основни предимства на лентите PIXEL LED: - възможност за срязване на сегменти с дължина 5 см; - избор на работен режим и цвят чрез контролерите за RGB ленти с марка VIVALUX; - работното напрежение 24VDC намалява пада на светлината по дължината на свързаните последователно LED ленти; - гъвкава и устойчива основа; - съвместими с алуминиевите профили с марка VIVALUX.
Доставка
Стандартна доставка в България чрез SPEEDY (до адрес, до офис или автомат) - от 4 до 6 работни дни . При всяка поръчка на стойност под 89.00 € (174.07 лв.) с ДДС стандартно се начислява доставка на стойност 5.37 € (10.50 лв.) с ДДС. Безплатна стандартна доставка за всички поръчки с минимална стойност над 89.00 € (174.07 лв.) с ДДС.
Виж повече на Доставка
Връщане
Можете да върнете поръчан от Вас продукт в рамките на 14 календарни дни от датата на доставката
Виж повече на Политика за връщане






