Аксесоар за релсови осветителни системи RAIL ∙ 2м ∙ бял
Код заявка: VIV004070
Технически параметри
| Серия | RAIL |
| Напрежение (V) | 230V |
| Степен на защита | IP20 |
| Форма | линейна форма |
| Размери (mm) | 2000mm |
| Начин на монтаж | външен монтаж |
| Max натоварване | 2000W / 10A за метър |
| Цвят на корпуса | бял |
| Гаранция | 12 месеца гаранция |
| Материал | щампована стомана |
Описание
Релса, дължина 2 м, бял цвят. Решаването на осветлението с релсови осветителни системи следва Вашето въображение, а ние предлагаме аксесоарите, с които да осъществите идеята си - монтирайте избраните спотове или прожектори на релси с дължина 2 метра; свържете релсите с помощта на конекторите (I, L, T, X).
Доставка
Стандартна доставка в България чрез SPEEDY (до адрес, до офис или автомат) - от 4 до 6 работни дни . При всяка поръчка на стойност под 89.00 € (174.07 лв.) с ДДС стандартно се начислява доставка на стойност 5.37 € (10.50 лв.) с ДДС. Безплатна стандартна доставка за всички поръчки с минимална стойност над 89.00 € (174.07 лв.) с ДДС.
Виж повече на Доставка
Връщане
Можете да върнете поръчан от Вас продукт в рамките на 14 календарни дни от датата на доставката
Виж повече на Политика за връщане



