Инфрачервен сензор за движение KYLO SR36
Код заявка: VIV004113
Технически параметри
| Серия | KYLO |
| Напрежение (V) | 230V |
| Степен на защита | IP20 |
| Форма | кръгла форма |
| Размери (mm) | Ø50x66.5mm |
| Начин на монтаж | за вграждане |
| Max натоварване | ЛНЖ 800W; LED 400W |
| Цвят на корпуса | бял |
| Гаранция | 12 месеца гаранция |
| Тип на сензора | Инфрачервен сензор |
| Монтажен отвор | Ø42mm |
Описание
Компактният инфрачервен сензор за движение KYLO SR36 max 400W LED/max 800W ЛНЖ, 360°, 230V, IP20 е с малък размер и е предназначен за вграждане в окачен таван в монтажен отвор с диаметър едва 42 mm.
Доставка
Стандартна доставка в България чрез SPEEDY (до адрес, до офис или автомат) - от 4 до 6 работни дни . При всяка поръчка на стойност под 89.00 € (174.07 лв.) с ДДС стандартно се начислява доставка на стойност 5.37 € (10.50 лв.) с ДДС. Безплатна стандартна доставка за всички поръчки с минимална стойност над 89.00 € (174.07 лв.) с ДДС.
Виж повече на Доставка
Връщане
Можете да върнете поръчан от Вас продукт в рамките на 14 календарни дни от датата на доставката
Виж повече на Политика за връщане


