Индустриално осветително тяло SCI-FI LED ∙ 100W ∙ 60D ∙ 5000K ∙ IP65
Код заявка: VIV004152
Технически параметри
| Серия | SCI-FI LED |
| Мощност(W) | 100W |
| Светлинен поток (lm) | 12000lm |
| Цветна температура (K) | 5000K (неутрална светлина) |
| Напрежение (V) | AC85-265V |
| Ъгъл на светлинния сноп (°) | 60° |
| Степен на защита | IP65 |
| Размери (mm) | Ø320x102mm |
| Начин на монтаж | външен монтаж |
| Живот на осветителя (h) | 30000h |
| Цвят на корпуса | черен |
| Светлинен източник | LED |
| Димиране | не се димира |
| Гаранция | 36 месеца гаранция |
| Материал | алуминий |
| Температура на околната среда | -20÷+45°C |
Описание
LED промишлен осветител 100W, 230V, Ø320x102, AC85-265V, 60D, 5000K, IP65. Нашето предложение за успешно решаване на осветлението в промишлени, индустриални и обширни търговски и складови пространства е серията осветителни тела SCI-FI LED. Телата са с вграден устойчив LED източник и със специална конструкция, осигуряваща стабилната им работа в дългосрочен план.
Доставка
Стандартна доставка в България чрез SPEEDY (до адрес, до офис или автомат) - от 4 до 6 работни дни . При всяка поръчка на стойност под 89.00 € (174.07 лв.) с ДДС стандартно се начислява доставка на стойност 5.37 € (10.50 лв.) с ДДС. Безплатна стандартна доставка за всички поръчки с минимална стойност над 89.00 € (174.07 лв.) с ДДС.
Виж повече на Доставка
Връщане
Можете да върнете поръчан от Вас продукт в рамките на 14 календарни дни от датата на доставката
Виж повече на Политика за връщане



