LED филамент лампа FLICK ART LED ∙ GFA200 ∙ 6W ∙ 350lm ∙ E27 ∙ 2200K
Код заявка: VIV004182
Технически параметри
| Серия | FLICK ART LED |
| Мощност(W) | 6W |
| Светлинен поток (lm) | 350lm |
| Цветна температура (K) | 2200K (топло-бяла светлина) |
| Напрежение (V) | 230V |
| Цокъл | E27 |
| Ъгъл на светлинния сноп (°) | 360° |
| Размери (mm) | Ø200x300mm |
| Живот на осветителя (h) | 15000h |
| Цвят на корпуса | кехлибар |
| Димиране | димируем |
| Гаранция | 24 месеца гаранция |
Описание
LED филамент лампа, 6W, 350 lm, 2200K, E27, Ø200 x 300 mm, 360°, 25 000 ч. Серията FLICK ART LED включва винтидж стил лампи с голям размер. FLICK ART LED са с гъвкави филаменти и допълнително оцветени колби в кехлибар, което създава интересен декоративен ефект.
Доставка
Стандартна доставка в България чрез SPEEDY (до адрес, до офис или автомат) - от 4 до 6 работни дни . При всяка поръчка на стойност под 89.00 € (174.07 лв.) с ДДС стандартно се начислява доставка на стойност 5.37 € (10.50 лв.) с ДДС. Безплатна стандартна доставка за всички поръчки с минимална стойност над 89.00 € (174.07 лв.) с ДДС.
Виж повече на Доставка
Връщане
Можете да върнете поръчан от Вас продукт в рамките на 14 календарни дни от датата на доставката
Виж повече на Политика за връщане



