Фасаден аплик PORTO/SQ ∙ 2 x GU10 ∙ бял ∙ IP44
Код заявка: VIV004667
Технически параметри
| Серия | PORTO |
| Напрежение (V) | 230V |
| Цокъл | GU10 |
| Степен на защита | IP44 |
| Размери (mm) | 68x150x92mm |
| Начин на монтаж | външен монтаж |
| Max натоварване | max 2x35W |
| Цвят на корпуса | бял |
| Светлинен източник | без светлинен източник |
| Гаранция | 12 месеца гаранция |
| Материал | алуминий |
Описание
Серията фасадни осветителни тела PORTO са с бял или черен матиран корпус от лят алуминий със стъкло. Телата в серията са с квадратна и със заоблена форма и потребителите могат да избират между варианти с една или с две фасунги за лампи с цокъл GU10. Степента на влагозащита на фасадните тела PORTO е IP44 и те могат да се монтират на открито за външно осветление.
Доставка
Стандартна доставка в България чрез SPEEDY (до адрес, до офис или автомат) - от 4 до 6 работни дни . При всяка поръчка на стойност под 89.00 € (174.07 лв.) с ДДС стандартно се начислява доставка на стойност 5.37 € (10.50 лв.) с ДДС. Безплатна стандартна доставка за всички поръчки с минимална стойност над 89.00 € (174.07 лв.) с ДДС.
Виж повече на Доставка
Връщане
Можете да върнете поръчан от Вас продукт в рамките на 14 календарни дни от датата на доставката
Виж повече на Политика за връщане



