LED плафониера DOLCE/O LED ∙ 11W ∙ бял ∙ 4000K ∙ IP65
Код заявка: VIV004751
Технически параметри
| Серия | DOLCE LED |
| Мощност(W) | 11W |
| Светлинен поток (lm) | 770lm |
| Цветна температура (K) | 4000K (неутрална светлина) |
| Напрежение (V) | 230V |
| Ъгъл на светлинния сноп (°) | 120° |
| Степен на защита | IP65 |
| Форма | овална форма |
| Размери (mm) | 190x113x42mm |
| Начин на монтаж | външен монтаж |
| Живот на осветителя (h) | 30000h |
| Цвят на корпуса | бял |
| Светлинен източник | LED |
| Димиране | не се димира |
| Гаранция | 24 месеца гаранция |
| Материал | термопластмаса |
Описание
Серията влагозащитени LED плафониери DOLCE LED са атрактивен елемент както от интериора, така и в зоните около сградите. Те са влагозащитени с IP65 и се предлагат в цят на корпуса изцяло черен и бял в комбинация със златист преден панел. DOLCE LED са с кръгла, квадратна или овална форма и светят с цветна температура 4000К (неутрална светлина).
Доставка
Стандартна доставка в България чрез SPEEDY (до адрес, до офис или автомат) - от 4 до 6 работни дни . При всяка поръчка на стойност под 89.00 € (174.07 лв.) с ДДС стандартно се начислява доставка на стойност 5.37 € (10.50 лв.) с ДДС. Безплатна стандартна доставка за всички поръчки с минимална стойност над 89.00 € (174.07 лв.) с ДДС.
Виж повече на Доставка
Връщане
Можете да върнете поръчан от Вас продукт в рамките на 14 календарни дни от датата на доставката
Виж повече на Политика за връщане







