LED луна за вграждане KAPI LED ∙ 24W ∙ CCT-switch ∙ 3000K-4000K-6400K ∙ IP54
Код заявка: VIV004762
Технически параметри
| Серия | KAPI LED |
| Мощност(W) | 24W |
| Светлинен поток (lm) | 3000K-1900lm; 4000K-2040lm; 6000K-1950lm |
| Напрежение (V) | 230V |
| Ъгъл на светлинния сноп (°) | 120° |
| Степен на защита | IP54 |
| Форма | квадратна форма |
| Размери (mm) | 220x220x26mm |
| Начин на монтаж | за вграждане |
| Живот на осветителя (h) | 25000h |
| Цвят на корпуса | бял |
| Светлинен източник | LED |
| Димиране | не се димира |
| Гаранция | 24 месеца гаранция |
| Материал | PC |
| Монтажен отвор | 200x200mm |
| Избираема цветна температура | 3000K-4000K-6000K |
Описание
Серията квадратни LED луни за вграждане KAPI LED са влагозащитени с IP54 и имат вграден плъзгач за избор на цветна температура, в която да светят: 3000К (топло-бяла светлина), 4000К (неутрална светлина) или 6400К (дневна светлина). Тези предимства дават възможност за свобода при избора на приложение на луните от серията. KAPI LED се предлагат в 5 размера със съответните мощности: 5W, 9W, 12W, 18W и 24W.
Доставка
Стандартна доставка в България чрез SPEEDY (до адрес, до офис или автомат) - от 4 до 6 работни дни . При всяка поръчка на стойност под 89.00 € (174.07 лв.) с ДДС стандартно се начислява доставка на стойност 5.37 € (10.50 лв.) с ДДС. Безплатна стандартна доставка за всички поръчки с минимална стойност над 89.00 € (174.07 лв.) с ДДС.
Виж повече на Доставка
Връщане
Можете да върнете поръчан от Вас продукт в рамките на 14 календарни дни от датата на доставката
Виж повече на Политика за връщане






