Соларен LED аплик DOMINO SOLAR LED ∙ 10W ∙ 70lm ∙ 4000K ∙ IP54
Код заявка: VIV004790
Технически параметри
| Серия | DOMINO SOLAR LED |
| Мощност(W) | 10W |
| Светлинен поток (lm) | 70lm |
| Цветна температура (K) | 4000K (неутрална светлина) |
| Ъгъл на светлинния сноп (°) | 80° |
| Степен на защита | IP54 |
| Размери (mm) | 155x118x85mm |
| Начин на монтаж | външен монтаж |
| Цвят на корпуса | черен |
| Светлинен източник | LED |
| Гаранция | 24 месеца гаранция |
| Материал | пластмаса |
| Температура на околната среда | -20÷+50°C |
Описание
Соларното осветително тяло DOMINO LED предлага, независимо от електрозахранването, ефектно осветление на фасадите на сградите. DOMINO LED прави светлинен ефект, който е комбинация от 5 лъча: 2 насочени нагоре и 3 насочени надолу.
Доставка
Стандартна доставка в България чрез SPEEDY (до адрес, до офис или автомат) - от 4 до 6 работни дни . При всяка поръчка на стойност под 89.00 € (174.07 лв.) с ДДС стандартно се начислява доставка на стойност 5.37 € (10.50 лв.) с ДДС. Безплатна стандартна доставка за всички поръчки с минимална стойност над 89.00 € (174.07 лв.) с ДДС.
Виж повече на Доставка
Връщане
Можете да върнете поръчан от Вас продукт в рамките на 14 календарни дни от датата на доставката
Виж повече на Политика за връщане



