Соларен LED аплик POLUX SOLAR LED ∙ 4W ∙ 70lm ∙ CCT-switch ∙ 3000K-4000K-6400K ∙ IP54
Код заявка: VIV004789
Технически параметри
| Серия | POLUX SOLAR LED |
| Мощност(W) | 4W |
| Светлинен поток (lm) | 70lm |
| Ъгъл на светлинния сноп (°) | 80° |
| Степен на защита | IP54 |
| Размери (mm) | 155x118x85mm |
| Начин на монтаж | външен монтаж |
| Цвят на корпуса | черен |
| Светлинен източник | LED |
| Гаранция | 24 месеца гаранция |
| Материал | пластмаса |
| Температура на околната среда | -20÷+50°C |
| Избираема цветна температура | 3000K-4000K-6400K |
Описание
Соларното осветително тяло POLUX LED предлага, независимо от електрозахранването, ефектно осветление на фасадите на сградите. Цветната температура на POLUX LED може да се избира измежду 3000К, 4000К или 6400К.
Доставка
Стандартна доставка в България чрез SPEEDY (до адрес, до офис или автомат) - от 4 до 6 работни дни . При всяка поръчка на стойност под 89.00 € (174.07 лв.) с ДДС стандартно се начислява доставка на стойност 5.37 € (10.50 лв.) с ДДС. Безплатна стандартна доставка за всички поръчки с минимална стойност над 89.00 € (174.07 лв.) с ДДС.
Виж повече на Доставка
Връщане
Можете да върнете поръчан от Вас продукт в рамките на 14 календарни дни от датата на доставката
Виж повече на Политика за връщане




