Соларна LED работна лампа ZEIN SOLAR LED
Код заявка: VIV004849
Технически параметри
| Серия | ZEIN SOLAR LED |
| Светлинен поток (lm) | 850lm |
| Ъгъл на светлинния сноп (°) | 120° |
| Степен на защита | IP44 |
| Размери (mm) | 170x150x50mm |
| Цвят на корпуса | сив |
| Светлинен източник | LED |
| Гаранция | 24 месеца гаранция |
| Температура на околната среда | -25 ÷ 45°C |
| Индекс на цветопредаване | CRI 70 |
| Избираема цветна температура | 3000K-4000K-6400K |
Описание
ZEIN SOLAR LED е преносима работна лампа с 4 акумулаторни сменяеми батерии, които могат да се зареждат от соларния панел на тялото или чрез USB кабел. Работната лампа може да служи като външна батерия за зареждане на телефон и да работи в различни режими, които се избират чрез последователно натискане на копчето за включване и изключване: 1) 3000К; 2) 6400К; 3) 4000К; 4) Червено-син сигнален режим; 5) Фенерче (намира се отстрани на корпуса). В работни режими 1 до 3 тялото може да се димира до 25% от светлинния поток чрез задържане на копчето за включване/изключване. Тялото ZEIN SOLAR LED е снабдено с кука за окачване и с магнити за прикрепване към желязна повърхност.
Доставка
Стандартна доставка в България чрез SPEEDY (до адрес, до офис или автомат) - от 4 до 6 работни дни . При всяка поръчка на стойност под 89.00 € (174.07 лв.) с ДДС стандартно се начислява доставка на стойност 5.37 € (10.50 лв.) с ДДС. Безплатна стандартна доставка за всички поръчки с минимална стойност над 89.00 € (174.07 лв.) с ДДС.
Виж повече на Доставка
Връщане
Можете да върнете поръчан от Вас продукт в рамките на 14 календарни дни от датата на доставката
Виж повече на Политика за връщане










