Фасаден аплик BERGAMO ∙ единичен ∙ 1xGU10 ∙ черно ∙ IP65
Код заявка: VIV004971
Технически параметри
| Серия | BERGAMO |
| Напрежение (V) | 230V |
| Цокъл | GU10 |
| Степен на защита | IP65 |
| Размери (mm) | 65x110x120mm |
| Начин на монтаж | външен монтаж |
| Max натоварване | max 35W |
| Цвят на корпуса | черен |
| Светлинен източник | без светлинен източник |
| Гаранция | 12 месеца гаранция |
| Материал | алуминий |
Описание
Фасадните осветителни тела от серията BERGAMO са влагозащитени със степен на защита IP65 и са предназначени за осветление на открито. Серията съдържа единичен и двоен аплик, съответно за осветяване вечер в една или в две срещуположни посоки. Корпусът на телата е алуминиев и е в класически черен цвят. Основата на аплиците е компактна и дава възможност за монтаж върху широк спектър от вертикални повърхности. Дизайнът на градинските тела с марка VIVALUX е съобразен с тенденциите в решаване на откритите пространства, обособени в обществени или частни градини и паркове и са изключително подходящи да се използват с лампи с цокъл GU10 с марка VIVALUX.
Доставка
Стандартна доставка в България чрез SPEEDY (до адрес, до офис или автомат) - от 4 до 6 работни дни . При всяка поръчка на стойност под 89.00 € (174.07 лв.) с ДДС стандартно се начислява доставка на стойност 5.37 € (10.50 лв.) с ДДС. Безплатна стандартна доставка за всички поръчки с минимална стойност над 89.00 € (174.07 лв.) с ДДС.
Виж повече на Доставка
Връщане
Можете да върнете поръчан от Вас продукт в рамките на 14 календарни дни от датата на доставката
Виж повече на Политика за връщане


