LED плафон ANETA LED ∙ 40W ∙ хром ∙ CCT-switch ∙ 3000-4000-6400K
Код заявка: VIV005162
Технически параметри
| Серия | ANETA LED |
| Мощност(W) | 40W |
| Светлинен поток (lm) | 3035lm |
| Напрежение (V) | 230V |
| Ъгъл на светлинния сноп (°) | 120° |
| Степен на защита | IP20 |
| Размери (mm) | Ø800x135mm |
| Цвят на корпуса | хром |
| Светлинен източник | LED |
| Димиране | не се димира |
| Гаранция | 24 месеца гаранция |
| Избираема цветна температура | 3000K-4000K-6400K |
Описание
Въпреки, че хромът отстъпва пред матираното черно и златно в цвета на осветителните тела, не може да се пренебрегне фактът, че хромираните повърхности отразяват по-добре светлината и създават неподражаеми светлинни ефекти. Новото осветително тяло ANETA LED VIVALUX е с подвижни светещи части и е предназначено именно за дръзките почитатели на хрома. ANETA LED има възможност за избор на цветна температура на светлината чрез плъзгач върху захранването и е впечатляващо допълнение към подходящ интериор у дома или в помещение с търговско или рекреационно предназначение.
Доставка
Стандартна доставка в България чрез SPEEDY (до адрес, до офис или автомат) - от 4 до 6 работни дни . При всяка поръчка на стойност под 89.00 € (174.07 лв.) с ДДС стандартно се начислява доставка на стойност 5.37 € (10.50 лв.) с ДДС. Безплатна стандартна доставка за всички поръчки с минимална стойност над 89.00 € (174.07 лв.) с ДДС.
Виж повече на Доставка
Връщане
Можете да върнете поръчан от Вас продукт в рамките на 14 календарни дни от датата на доставката
Виж повече на Политика за връщане






