Плафон MALENA ∙ CL997-3R ∙ 3хЕ27 ∙ метал+стъкло ∙ бежово/бяло
Технически параметри
| Серия | MALENA |
| Напрежение (V) | 230V |
| Цокъл | E27 |
| Размери (mm) | 300х225mm |
| Начин на монтаж | външен монтаж |
| Max натоварване | max 3x25W |
| Цвят на корпуса | бежово/бяло |
| Светлинен източник | без светлинен източник |
| Гаранция | 12 месеца гаранция |
| Материал | метал+стъкло |
Описание
Търсите перфектния баланс между модерна асиметрия и класически уют? Серията MALENA предлага иновативен поглед върху интериорното осветление. Тя съчетава топлината на бежовия метал с три стъклени чашки в различни, плавно преливащи размери. Разнородните височини на стъклата създават динамичен визуален ефект, който улавя погледа и превръща светлината в изкуство. Кръгъл плафон MALENA (3 х Е27) - Конструкция: компактна, кръгла метална основа в мек бежов нюанс, върху която са разположени трите различни по височина стъклени чашки. - Визуален ефект: трите плафона изглеждат разчупено и раздвижено директно върху тавана, благодарение на различните дължини на стъклата. - Приложение: перфектен за спални, всекидневни, детски стаи или коридори с ниски и стандартни тавани, където искате да избягате от скучните, симетрични форми. Всяко осветително тяло от серията включва три висококачествени чашки от матово бяло стъкло с еднакъв диаметър, но с различна, допълваща се височина: - Малка чашка: Диаметър Ø12 см | Височина 13 см - Средна чашка: Диаметър Ø12 см | Височина 16 см - Голяма чашка: Диаметър Ø12 см | Височина 19 см
Доставка
Стандартна доставка в България чрез SPEEDY (до адрес, до офис или автомат) - от 4 до 6 работни дни . При всяка поръчка на стойност под 89.00 € (174.07 лв.) с ДДС стандартно се начислява доставка на стойност 5.37 € (10.50 лв.) с ДДС. Безплатна стандартна доставка за всички поръчки с минимална стойност над 89.00 € (174.07 лв.) с ДДС.
Виж повече на Доставка
Връщане
Можете да върнете поръчан от Вас продукт в рамките на 14 календарни дни от датата на доставката
Виж повече на Политика за връщане



