Енергоспестяваща лампа ULTRA MINI ∙ 7W ∙ 300lm ∙ G9 ∙ 2700K
Технически параметри
| Серия | ULTRA MINI |
| Мощност(W) | 7W |
| Светлинен поток (lm) | 300lm |
| Цветна температура (K) | 2700K (топло-бяла светлина) |
| Напрежение (V) | 230V |
| Цокъл | G9 |
| Размери (mm) | Ø27x75mm |
| Живот на осветителя (h) | 10000h |
| Еквивалент | ~30W ЛНЖ |
| Димиране | не се димира |
| Гаранция | 12 месеца гаранция |
Описание
ULTRA MINI се отличават с изключително компактен размер - мощност 7W; светлинен поток 300 lm; живот – 10 000 ч; топло бяла светлина 2700K за максимален зрителен комфорт; цокъл G9.
Доставка
Стандартна доставка в България чрез SPEEDY (до адрес, до офис или автомат) - от 4 до 6 работни дни . При всяка поръчка на стойност под 89.00 € (174.07 лв.) с ДДС стандартно се начислява доставка на стойност 5.37 € (10.50 лв.) с ДДС. Безплатна стандартна доставка за всички поръчки с минимална стойност над 89.00 € (174.07 лв.) с ДДС.
Виж повече на Доставка
Връщане
Можете да върнете поръчан от Вас продукт в рамките на 14 календарни дни от датата на доставката
Виж повече на Политика за връщане

