Инфрачервен сензор за движение RAFI ∙ SR18 ∙ черен ∙ IP44
Технически параметри
| Серия | RAFI |
| Напрежение (V) | 230V |
| Степен на защита | IP44 |
| Размери (mm) | 55.5x80.2x68.2mm |
| Начин на монтаж | външен монтаж |
| Max натоварване | ЛНЖ 800W; LED 400W |
| Цвят на корпуса | черен |
| Гаранция | 12 месеца гаранция |
| Тип на сензора | Инфрачервен сензор |
Описание
Инфрачервен сензор, max 400W LED, 180°, черен, 230V. Сензорът е с обхват на действие 180° и максимално разстояние на действие 12 m. Степен на прахо- и влагозащита - IP44.
Доставка
Стандартна доставка в България чрез SPEEDY (до адрес, до офис или автомат) - от 4 до 6 работни дни . При всяка поръчка на стойност под 89.00 € (174.07 лв.) с ДДС стандартно се начислява доставка на стойност 5.37 € (10.50 лв.) с ДДС. Безплатна стандартна доставка за всички поръчки с минимална стойност над 89.00 € (174.07 лв.) с ДДС.
Виж повече на Доставка
Връщане
Можете да върнете поръчан от Вас продукт в рамките на 14 календарни дни от датата на доставката
Виж повече на Политика за връщане

