Сензор за контрол на осветлението ECHO LC SR-GR
Код заявка: VIV003639
Технически параметри
| Серия | ECHO |
| Напрежение (V) | 230V |
| Степен на защита | IP65 |
| Размери (mm) | 35x66x90mm |
| Начин на монтаж | за вграждане |
| Цвят на корпуса | сив |
| Гаранция | 12 месеца гаранция |
| Ток (A) | 20A |
| Тип на сензора | Сензор фотоклетка |
Описание
Сензорът с фотоклетка за контрол на осветлението ECHO 230V включва или изключва осветлението автоматично, в зависимост от интензитета на осветеност на мястото, където е поставен. Степента на прахо и влагозащита IP65 позволява температурата и влагата на заобикалящата среда да не оказват влияние върху работата му.
Доставка
Стандартна доставка в България чрез SPEEDY (до адрес, до офис или автомат) - от 4 до 6 работни дни . При всяка поръчка на стойност под 89.00 € (174.07 лв.) с ДДС стандартно се начислява доставка на стойност 5.37 € (10.50 лв.) с ДДС. Безплатна стандартна доставка за всички поръчки с минимална стойност над 89.00 € (174.07 лв.) с ДДС.
Виж повече на Доставка
Връщане
Можете да върнете поръчан от Вас продукт в рамките на 14 календарни дни от датата на доставката
Виж повече на Политика за връщане

