Сензор за контрол на осветлението DON LC SR-B
Код заявка: VIV003640
Технически параметри
| Серия | DON |
| Напрежение (V) | 230V |
| Степен на защита | IP44 |
| Размери (mm) | 65.4x33.7x96.2mm |
| Начин на монтаж | външен монтаж |
| Цвят на корпуса | черен |
| Гаранция | 12 месеца гаранция |
| Ток (A) | 15A |
| Тип на сензора | Сензор фотоклетка |
Описание
Сензорът с фотоклетка, 230V, IP44 DON включва или изключва осветлението автоматично, в зависимост от интензитета на осветеност на мястото, където е поставен. DON е удобен и практичен за приложение, когато е необходим контрол върху осветеността на паркове, пътища и градини само през нощта.
Доставка
Стандартна доставка в България чрез SPEEDY (до адрес, до офис или автомат) - от 4 до 6 работни дни . При всяка поръчка на стойност под 89.00 € (174.07 лв.) с ДДС стандартно се начислява доставка на стойност 5.37 € (10.50 лв.) с ДДС. Безплатна стандартна доставка за всички поръчки с минимална стойност над 89.00 € (174.07 лв.) с ДДС.
Виж повече на Доставка
Връщане
Можете да върнете поръчан от Вас продукт в рамките на 14 календарни дни от датата на доставката
Виж повече на Политика за връщане


