LED филамент лампа FLICK DECO LED ∙ DST64 ∙ 4W ∙ 300lm ∙ E27 ∙ 2200K
Код заявка: VIV004178
5.88€ 11.50лв.
Технически параметри
| Серия | FLICK DECO LED |
| Мощност(W) | 4W |
| Светлинен поток (lm) | 300lm |
| Цветна температура (K) | 2200K (топло-бяла светлина) |
| Напрежение (V) | 230V |
| Цокъл | E27 |
| Ъгъл на светлинния сноп (°) | 360° |
| Размери (mm) | Ø64x140mm |
| Живот на осветителя (h) | 25000h |
| Цвят на корпуса | кехлибар |
| Димиране | димируем |
| Гаранция | 24 месеца гаранция |
Описание
LED филамент лампа, 4W, 300 lm, 2200K, E27, Ø64 x 165 mm, 360°, 25 000 ч, димира се. FLICK DECO LED е серия винтидж LED лампи с ефектно огънати филаменти и кехлибарен цвят на колбите.
Доставка
Стандартна доставка в България чрез SPEEDY (до адрес, до офис или автомат) - от 4 до 6 работни дни . При всяка поръчка на стойност под 89.00 € (174.07 лв.) с ДДС стандартно се начислява доставка на стойност 5.37 € (10.50 лв.) с ДДС. Безплатна стандартна доставка за всички поръчки с минимална стойност над 89.00 € (174.07 лв.) с ДДС.
Виж повече на Доставка
Връщане
Можете да върнете поръчан от Вас продукт в рамките на 14 календарни дни от датата на доставката
Виж повече на Политика за връщане



