Полилей ALMA ∙ SSP763 ∙ 3хЕ27 ∙ декоративна решетка ∙ черен
Код заявка: VIV005012
Технически параметри
| Серия | ALMA |
| Напрежение (V) | 230V |
| Цокъл | E27 |
| Степен на защита | IP20 |
| Форма | кръгла форма |
| Размери (mm) | Ø400x1420mm |
| Начин на монтаж | външен монтаж |
| Max натоварване | max 3x11W |
| Цвят на корпуса | черен |
| Светлинен източник | без светлинен източник |
| Гаранция | 12 месеца гаранция |
| Материал | метал+PVC |
Описание
Серията ALMA се състои от телени полилеи с една от най-предпочитаните геометрични форми на решетката – формата на диаманта. В полилеите могат да се монтират филамент LED лампи с марка VIVALUX. Линията и конфигурацията на полилеите ALMA ги прави подходящи за осветяване на различни зони: над трапезната маса във всекидневната, над кухненски остров или над нощно шкафче.
Доставка
Стандартна доставка в България чрез SPEEDY (до адрес, до офис или автомат) - от 4 до 6 работни дни . При всяка поръчка на стойност под 89.00 € (174.07 лв.) с ДДС стандартно се начислява доставка на стойност 5.37 € (10.50 лв.) с ДДС. Безплатна стандартна доставка за всички поръчки с минимална стойност над 89.00 € (174.07 лв.) с ДДС.
Виж повече на Доставка
Връщане
Можете да върнете поръчан от Вас продукт в рамките на 14 календарни дни от датата на доставката
Виж повече на Политика за връщане




