LED полилей MAREA LED ∙ 60W ∙ злато ∙ CCT-switch ∙ 3000-4000-6000K
Код заявка: VIV005174
Технически параметри
| Серия | MAREA LED |
| Мощност(W) | 60W |
| Светлинен поток (lm) | 3653lm |
| Напрежение (V) | 230V |
| Ъгъл на светлинния сноп (°) | 120° |
| Степен на защита | IP20 |
| Размери (mm) | Ø600*1200mm |
| Цвят на корпуса | злато |
| Светлинен източник | LED |
| Димиране | не се димира |
| Гаранция | 24 месеца гаранция |
| Избираема цветна температура | 3000K-4000K-6000K |
Описание
Към серията полилеи със зашеметяващ артистичен дизайн MAREA LED добавяме тяло в модерен матиран златен цвят. Полилеят следва еклектичната линия от три преплитащи се овала, наподобяващи символа на безкрайността. Както и останалите полилеи в серията MAREA, тук има възможност потребителят сам да избере цветната температура, с която да свети тялото и да го превърне в открояващ се централен елемент в интериора. Допълнително преимущество е възможността за промяна на дължината на полилея според височината на осветяваното помещение и мястото, над което ще бъде разположен новият полилей MAREA: над трапезна маса във всекидневната, във фоайе или във всяка стая с висок таван, където визуалното въздействие е от ключово значение.
Доставка
Стандартна доставка в България чрез SPEEDY (до адрес, до офис или автомат) - от 4 до 6 работни дни . При всяка поръчка на стойност под 89.00 € (174.07 лв.) с ДДС стандартно се начислява доставка на стойност 5.37 € (10.50 лв.) с ДДС. Безплатна стандартна доставка за всички поръчки с минимална стойност над 89.00 € (174.07 лв.) с ДДС.
Виж повече на Доставка
Връщане
Можете да върнете поръчан от Вас продукт в рамките на 14 календарни дни от датата на доставката
Виж повече на Политика за връщане





