Комплект RGBIC + CCT CHASING LIGHTS лента SPEED LED със захранване и контролер
Технически параметри
| Серия | SPEED LED |
| Мощност(W) | 24W |
| Напрежение (V) | 230V |
| Ъгъл на светлинния сноп (°) | 120° |
| Степен на защита | IP20 |
| Размери (mm) | 10x5000mm |
| Живот на осветителя (h) | 15000h |
| Светлинен източник | LED |
| Димиране | димируема с дистанционно |
| Гаранция | 24 месеца гаранция |
| Цвят на светлината | RGB+CCT |
Описание
Комплект RGBIC+CCTIC лента, захранване, вградeн контролер и дистанционно управление. SPEED LED RGB+CCT CHASING LIGHTS комбинират ярки, преливащи цветове (RGB) със смяна на цветната температура бяла светлина (CCT), използвайки независими контролни чипове (IC) за всеки сегмент. Това позволява сложни, динамични цветови конфигурации и висококачествено, регулируемо бяло осветление (от топло до студено) на една адресируема лента. Основни характеристики и възможности: - Смесва RGB цветовете със специални CCT бели диоди (топло бяло + студено бяло), което позволява създаване на приятно амбиентно осветление, така и функционално, висококачествено бяло осветление. - Независимите контролни чипове позволяват на различни части от лентата да показват едновременно различни цветове и ефекти, като например преливане или плавно движение. - Поддържа ярки, анимирани ефекти, различни цветни температури на бяло.
Доставка
Стандартна доставка в България чрез SPEEDY (до адрес, до офис или автомат) - от 4 до 6 работни дни . При всяка поръчка на стойност под 89.00 € (174.07 лв.) с ДДС стандартно се начислява доставка на стойност 5.37 € (10.50 лв.) с ДДС. Безплатна стандартна доставка за всички поръчки с минимална стойност над 89.00 € (174.07 лв.) с ДДС.
Виж повече на Доставка
Връщане
Можете да върнете поръчан от Вас продукт в рамките на 14 календарни дни от датата на доставката
Виж повече на Политика за връщане











