LED полилей MEANDRA-P LED ∙ 54W ∙ злато ∙ CCT-switch ∙ 3000-4000-6000K
Код заявка: VIV005167
Технически параметри
| Серия | MEANDRA LED |
| Мощност(W) | 54W |
| Светлинен поток (lm) | 3881lm |
| Напрежение (V) | 230V |
| Ъгъл на светлинния сноп (°) | 120° |
| Степен на защита | IP20 |
| Размери (mm) | Ø480x1000mm |
| Цвят на корпуса | злато |
| Светлинен източник | LED |
| Димиране | не се димира |
| Гаранция | 24 месеца гаранция |
| Избираема цветна температура | 3000K-4000K-6000K |
Описание
Серията декоративни осветителни тела MEANDRA LED с марка VIVALUX имат впечатляваща форма с плавно извиващи се линии в актуалните в съвременния интериор цветове черен мат и матирано злато. Предлагат се във вариант за директен монтаж на таван тип плафон и като полилей с регулируема височина. Неоспоримо предимство заедно с атрактивния им дизайн е и възможността за избор на цветна температура, с която MEANDRA LED ще освети Вашата спалня, всекидневна, хотелска стая или стая за релакс: в топло-бяло (3000К), в неутрална светлина (4000К) или в дневна светлина (6000К).
Доставка
Стандартна доставка в България чрез SPEEDY (до адрес, до офис или автомат) - от 4 до 6 работни дни . При всяка поръчка на стойност под 89.00 € (174.07 лв.) с ДДС стандартно се начислява доставка на стойност 5.37 € (10.50 лв.) с ДДС. Безплатна стандартна доставка за всички поръчки с минимална стойност над 89.00 € (174.07 лв.) с ДДС.
Виж повече на Доставка
Връщане
Можете да върнете поръчан от Вас продукт в рамките на 14 календарни дни от датата на доставката
Виж повече на Политика за връщане






