Полилей CHAPEL ∙ SSP767 ∙ 1хЕ27 ∙ декоративна решетка ∙ черен
Код заявка: VIV005016
Технически параметри
| Серия | CHAPEL |
| Напрежение (V) | 230V |
| Цокъл | E27 |
| Степен на защита | IP20 |
| Форма | кръгла форма |
| Размери (mm) | Ø600x1520mm |
| Начин на монтаж | външен монтаж |
| Max натоварване | max 1x14W |
| Цвят на корпуса | черен |
| Светлинен източник | без светлинен източник |
| Гаранция | 12 месеца гаранция |
| Материал | метал+PVC |
Описание
Представяме на вниманието Ви две серии полилеи - CHAPEL и HOLGER, създадени, за да отговорят на изискванията на винтидж стила при решенията на интериори. И двата полилея са с черен цвят и са подходящи за интериор, решен в светли цветове, за да контрастират и да създадат нужния акцент. Като светлинен източник препоръчваме филамент LED лампи с марка VIVALUX, за да получите един елегантен и изтънчен декоративен елемент от Вашия интериор.
Доставка
Стандартна доставка в България чрез SPEEDY (до адрес, до офис или автомат) - от 4 до 6 работни дни . При всяка поръчка на стойност под 89.00 € (174.07 лв.) с ДДС стандартно се начислява доставка на стойност 5.37 € (10.50 лв.) с ДДС. Безплатна стандартна доставка за всички поръчки с минимална стойност над 89.00 € (174.07 лв.) с ДДС.
Виж повече на Доставка
Връщане
Можете да върнете поръчан от Вас продукт в рамките на 14 календарни дни от датата на доставката
Виж повече на Политика за връщане



