Мултифункционална LED плафониера с дистанционно ARAGON LED ∙ 86W ∙ CCT ∙ 3000-6000K
Код заявка: VIV005153
Технически параметри
| Серия | ARAGON LED |
| Мощност(W) | 86W |
| Светлинен поток (lm) | 5282lm |
| Цветна температура (K) | 3000-6000K |
| Напрежение (V) | 230V |
| Ъгъл на светлинния сноп (°) | 120° |
| Степен на защита | IP20 |
| Форма | кръгла форма |
| Размери (mm) | 550x480x85mm |
| Цвят на корпуса | бял/черно |
| Светлинен източник | LED |
| Димиране | димируема с дистанционно |
| Гаранция | 24 месеца гаранция |
Описание
Съчетанието на LED плафониери и спотове за акцентиращо осветление не е непознато в интериорното осветление. Новите мултифункционални LED осветителни тела VIVALUX са смела комбинация от двата вида и са в актуални цветове. ARAGON LED предлага почти спартански дизайн от два светещи пръстена и два светещи спота. С помощта на дистанционно управление индиректната светлина на пръстените може да се регулира: да се настройва от топло-бяла през неутрална до дневна и силата ѝ да се променя според нуждите на хората в осветяваното помещение.
Доставка
Стандартна доставка в България чрез SPEEDY (до адрес, до офис или автомат) - от 4 до 6 работни дни . При всяка поръчка на стойност под 89.00 € (174.07 лв.) с ДДС стандартно се начислява доставка на стойност 5.37 € (10.50 лв.) с ДДС. Безплатна стандартна доставка за всички поръчки с минимална стойност над 89.00 € (174.07 лв.) с ДДС.
Виж повече на Доставка
Връщане
Можете да върнете поръчан от Вас продукт в рамките на 14 календарни дни от датата на доставката
Виж повече на Политика за връщане






