Полилей LARS ∙ SSP602 ∙ 1xE27 ∙ мрежа ∙ черен
Код заявка: VIV005102
Технически параметри
| Серия | LARS |
| Напрежение (V) | 230V |
| Цокъл | E27 |
| Степен на защита | IP20 |
| Форма | кръгла форма |
| Размери (mm) | Ø215x1000mm |
| Начин на монтаж | външен монтаж |
| Max натоварване | max 1x14W |
| Цвят на корпуса | черен |
| Светлинен източник | без светлинен източник |
| Гаранция | 12 месеца гаранция |
| Материал | метал+PVC |
Описание
Eдиничните пендели с декоративни разсейватели от новата серия LARS VIVALUX предлагат универсален вариант за основно осветление в различни по предназначение помещения. В серията има полилеи с разсейвател мрежа и един със сферичен телен разсейвател, но всички са снабдени с фасунга за цокъл Е27 и при всички височината може да се регулира като се промени дължината на кабела на полилея. Независимо от наличието на разсейвател, лампата, която бихте инсталирали в полилеите от серията LARS, остава видима. Затова препоръчваме да изберете надеждна и едновременно с това естетически издържана филамент LED лампа VIVALUX.
Доставка
Стандартна доставка в България чрез SPEEDY (до адрес, до офис или автомат) - от 4 до 6 работни дни . При всяка поръчка на стойност под 89.00 € (174.07 лв.) с ДДС стандартно се начислява доставка на стойност 5.37 € (10.50 лв.) с ДДС. Безплатна стандартна доставка за всички поръчки с минимална стойност над 89.00 € (174.07 лв.) с ДДС.
Виж повече на Доставка
Връщане
Можете да върнете поръчан от Вас продукт в рамките на 14 календарни дни от датата на доставката
Виж повече на Политика за връщане




