Полилей AMAYA ∙ SSP996-3H ∙ 3хE27 ∙ метал+опушено стъкло ∙ черно/златно
Технически параметри
| Серия | AMAYA |
| Напрежение (V) | 230V |
| Цокъл | E27 |
| Размери (mm) | 420х120mm |
| Начин на монтаж | външен монтаж |
| Max натоварване | max 3x25W |
| Цвят на корпуса | черно/златно |
| Светлинен източник | без светлинен източник |
| Гаранция | 12 месеца гаранция |
| Материал | метал+стъкло |
Описание
Преобразете интериора си и му придайте нотка на висока класа с дизайнерската серия висящи лампи AMAYA! Тази колекция е перфектното въплъщение на модерния лукс, в който се срещат дълбокото опушено черно стъкло и благородният блясък на месинговото злато. Черната кръгла база осигурява стабилно и изчистено закрепване за тавана, превръщайки тези пендели в истинско бижу за всяко съвременно пространство. Отличителният белег на серията е възможността за избор между изчистена единична линия или разчупена триизмерна каскада от различни по размер стъкла. Когато лампата светне, опушеното стъкло омекотява светлинния поток, а златният месингов държач улавя отблясъците и изпълва стаята с топла, гостоприемна и изключително уютна атмосфера.
Доставка
Стандартна доставка в България чрез SPEEDY (до адрес, до офис или автомат) - от 4 до 6 работни дни . При всяка поръчка на стойност под 89.00 € (174.07 лв.) с ДДС стандартно се начислява доставка на стойност 5.37 € (10.50 лв.) с ДДС. Безплатна стандартна доставка за всички поръчки с минимална стойност над 89.00 € (174.07 лв.) с ДДС.
Виж повече на Доставка
Връщане
Можете да върнете поръчан от Вас продукт в рамките на 14 календарни дни от датата на доставката
Виж повече на Политика за връщане




